0,00 €
0

Lisatud ostukorvi!
Külaline

Ostukorv

Kokku 0,00 €

Registreerimine

VALIKULINE
VALIKULINE
VALIKULINE
VALIKULINE
VALIKULINE
Kohustuslik
Kohustuslik
Kohustuslik
Tagasi

MyQ lahenduse tutvustus

MyQ tarkvara- ja riistvaratooted on loodud kaitsma teie konfidentsiaalseid andmeid, haldama tervet dokumentide väljundit ja sellega seotud kulusid. Tänu MyQ turvaprindi funktsioonile jäävad prinditud dokumendid ootele ja neid on võimalik turvaliselt välja printida ükskõik millisest MyQ süsteemi ühendatud printerist. MyQ võimaldab teil kontrollida tervet dokumentide väljastuse protsessi ja tänu detailsetele aruannetele ka omada täielikku ülevaadet. MyQ lihtsustab kasutajatel suurel määral skaneerimist ja faksimist tänu eelseadistatud personaalsetele ja enam kasutatavatele seadistusprofiilidele.

Kas olete esitanud endale mõne järgneva küsimuse:

 • Konfidentsiaalse info vargus võib kahjustada meie ettevõtet - Kuidas ma saaksin olla kindel, et volitamata isikud ei saa meie andmetele ligi?
 • Õigete seadistuste leidmine skaneerimisel ja faksimisel on aeganõudev ja keeruline - Kuidas oleks küll võimalik neid toiminguid lihtsustada?
 • On raske ja keeruline jälgida kõiki printimisega seotud kulusid - Kuidas
  ma saaksin neid kulusid jälgida ja säästa raha?

Teie eelised MyQ lahendust kasutades:

 • Autoriseerimine: Printimine, kopeerimine ja skaneerimine on võimalik valitud seadme juures ainult autoriseeritud kasutajale peale sisselogimist, kasutades meetodeid mis vastavad teie turvanõuetele.
 • Turvaline ja lihtne skaneerimine pakub lihtsaid "ühe kliki" toiminguid mida on ülilihtne kasutada.
 • Kontoarvestus: Kasutajad saavad jälgida oma trükimahtusid ja haldurid saavad paremini kontrollida ja vähendada trükikulusid.

Printimine ettemaksuga: MyQ pakub lihtsat võimalust väljastada vautšereid, mis on vajalikud printimiseks avalike printeritega, näiteks raamatukogudes või koolides. Kasutajad saavad osta ettemaksuga krediiti, mis võimaldab neil printida, kopeerida või skaneerida kindlaks määratud koguse dokumente.

Omadused ja spetsifikatsioonid:

Tänu lihtsale ja intuitiivsele kasutajaliidesele hõlbustab MyQ kõikide toimingute teostamist teie multifunktsionaalse kontoriseadmega. Tänu sisselogimisele enne seadme kasutamist, pakub MyQ teile kohandatud kasutajaliidest enamlevinud toiminguteks. See hoiab kokku dokumentide töötlemiseks kuluvat aega ja samal ajal aitab avastada teie kontoris ebatavalisi printimisharjumusi. Te võite täiendada oma olemasolevat printeriparki MyQ väliste autoriseerimisterminalidega, mis võimaldavad ka tavaliste printeritega kasutada "Järgne mulle" printimist.

 • Autoriseerimine - Juurdepääs seadmetele kasutades PIN koodi, RFID kaarti või AD/LDAP kasutajakontot. Suurema turvalisuse tagamiseks on võimalik kasutada ka kahetasemelisst autentimist, näiteks RFID kaarti ja PIN koodi.
 • Turvalisus - Turvaline printimine, andmete krüpteerimine ja "Järgne mulle" funktsioon tagavad, et ainult autoriseeritud kasutajad saavad printida ja omavad ligipääsu trükitud dokumentidele.
 • Aruandlus - MyQ talletab detailse trükikulude statistika nii projekti, osakonna kui ka kasutaja lõikes.
 • Personaalsed seadistused - MyQ peab meeles sinu poolt kõige sagedamini kasutatud seadistused ja salvestab need sinu vaikeseadeteks.
 • Lihtne skaneerimine - Üks klikk muudab skaneeringu sihtkoha ja metaandmed. Sul on võimalik valida mitmete erinevate sihtkohtade vahel, näiteks e-posti aadress, kodukaust jne.
 • Mobiilne printimine - Prindi dokumente oma mobiilsest seadmest, saates need lihtsalt e-kirjaga MyQ serverile. Dokumendid saab pärast autoriseerimisandmete sisestamist MyQ-ga ühendatud printerist turvaliselt välja trükkida.

MyQ tarkvara sobib nii väikeettevõttele vaid ühe trükiseadme haldamiseks kui ka suurtele rahvusvahelistele suurettevõtetele kogu printeripargi hõlpsaks haldamiseks. Paindlik MyQ litsentsipoliitika toetab ettevõtte kasvu ja võimaldab samas esmaklassilist trükulude kontrolli väga konkurentsivõimelise hinnaga.

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.