In English

Miks valida Kyocera printer

 

Kyocera tasub valida, sest Kyocera seadmed on töökindlad ja Kyocera seadmete kasutuskulu on omaklassi soodsam! Ka pakub AS Kulbert Kyocera toodetele kliendile orienteeritud parimat hooldus- ja garantiiteenust.Kyocera seadmeid saab osta, liisida ja rentida otse maaletoojalt - AS Kulbert

Kuidas on tõestatud Kyocera seadmete töökindlus?
Kyocera seadmeid valmistades on kasutatud pikaealisi patendeeritud materjale, mis tagavad väljareklaamitud töökindluse. Ja otseloomulikult omab Kyocera ka kvaliteedi sertifikaate ISO 14001 ja ISO 9001.

Miks on Kyocera seadmete kasutuskulu soodsaim?
Juba 1992 aastal võttis Kyocera traditsioonilistes laserprinterites kasutusele ECOSYS tehnoloogia, mis lahtiseletatuna tähendab, et kulumaterjalina kasutatakse vaid tahma/toonerit. Ehk teisisõnu, te hoiate kokku trumli, ilmutussõlme ja muude lisavidinate vahetuse pealt, mida te olete sunnitud teiste brändide puhul igakordsel toonerivahetusel tegema. Sama klassi printimisseadmete puhul tähendab see vähemalt 30% kokkuhoidu. Lihtsa näitena tooks välja järgneva: Kyocera kõige lühem trumli eluiga on 100 000 lehekülge teistel markidel algab see 1000-st leheküljest, vahe on 100 kordne!

Kas Kyoceraga saab ka teisi peidetuid kulusid kokku hoida?
Otseloomulikult, Kyocera toonerid on mahult väiksemad, seeläbi vähendavad Teie laokulud. Pikaealised materjalid tähendavad Teie jaoks hoolduskordade vähenemist ja seeläbi hooldus- ja transpordikulude kokkuhoidu. Eelnevat silmas pidades vähenevad ka Teie jäätmekäitlustasud ja Teie ökoloogiline jalajälg on tunduvalt rohelisem.

Mida tähendab parim hooldus- ja garantiiteenus?
Parim hooldus ja garantiiteenus tähendab Teie jaoks, et omate alati infot, millises hooldus-, remondijärgus Teie Kyocera seade parasjagu on. Teile võimaldatakse masina hoolduses oleku ajaks tahmakulu hinnaga tasuta asendusseade. Teie teenistuses on pidevalt koolitatud hooldustehnikud ja kliendihaldurid. Ka antakse Teile soovitusi kuidas oma seadet tuleks käsitleda, et ta Teile suuremat lisandväärtust toodaks. Veel paremaks saab teenuse kruvida vaid "Täisteenus" lepinguga, mis annab lisaks eelisjärjekorras teenindamise, vajadusel tasuta transpordi ja palju muud.

Osta? OK. Aga mida tähendab liisida ja rentida?
Järelmaksu ja rendipakkumiste parim know-how on meie rendiosakonnal. Soovitame tutvuda eelnimetatud toodetega siin: Printerirent või võtke ühendust tel: 6718177. Teie kõnet oodatakse, Te olete meie jaoks tähtis - iga päev!