In English

Kyocera TASKalfa Pro 15000c

 

Vähendage seisakuid ja optimeerige töövoogu selle kiire kommertstindiprinteriga. Nautige ületamatut töökindlust, paindlikkust ja järjepidevust kiirusega 150 lehekülge minutis.

 

  Viimistlusvalikute hulka kuuluvad vihikute viimistlemine ja suure mahutavusega virnastaja

  Suurepärane pildikvaliteet tänu tõestatud Kyocera tindiprinteri tehnoloogiale

  Fiery System (valikuline) värvide optimeerimiseks ja tootlikkuse suurendamiseks täiustatud töövoo valikute abil

 Toetab paberisuuruseid vahemikus A6 kuni SRA3 ning 56 kuni 360 gsm

 

See, mis tindiprinteri konkurentidest tõeliselt eristab, on selle paindlikkus. Digiprintereid kasutatakse tavaliselt väikese mahuga tööde jaoks, sest kui tootmine jõuab teatud tasemeni, võib printimise jätkamine olla uskumatult kallis. Kuid tindiprinter on sellest piirangust üle saanud, tuues digitehnoloogia eelised nii suure kui ka väikese mahuga töödele. See tähendab tõhusust ja täiustatud isikupärastamisvõimalusi, mis võimaldab ettevõtetel toota taskukohaselt erineva trükiseid. See võime kohaneda ja vastata nõudluse muutustele annab tõsise konkurentsieelise tänapäeva ebastabiilsetel turgudel.

 

Peale selle tähendab lühikeste tiraažide printimise võimalus, et kasutajad ei ole enam sunnitud leppima kallite hübriidlahendustega, mis hõlmavad eelnevalt trükitud ofsettmalle. Ettevõtted võivad säästa raha trükitööde sisseostmisel. Tindiprinter aitab vältida ka ületootmist, vähendades aja, raha ja materjalide raiskamist. Püüdes raiskamise piiramise ja keskkonna austamise poole, saavad ettevõtted kujundada end keskkonnasõbralikena ja eristuda üha kitsamatel ja konkurentsitihedamatel turgudel.

 

Tindiprinteri tehnoloogia on majanduskasvu edasiviiv jõud, pakkudes täiuslikku funktsioonide kombinatsiooni, et kasutada ära printimise jätkuv tähtsus meie digitaalses maailmas. Kuna inimaju leiab, et trükiseid on lihtsam lugeda ja mõista kui digitaalseid meediume, köidab elavate reklaam- ja kommunikatsioonimaterjalide saatmine paberkujul suure tõenäosusega inimeste tähelepanu ja julgustab reageerima.

 

Miks oli Kyocera jaoks õige aeg tootmisprindile üle minna

Tootmisprinditööstus areneb väga kiiresti, kuna maailm digitaliseerub ning inimesed kasutavad aina vähem printereid nii tööl kui kodudes. Uuendused kaasaegses tehnoloogias võimaldavad tegutseda paberit kasutamata, alates lepingute allkirjastamisest kuni elektrooniliste lennupiletitega reisimiseni välja. Seetõttu on ülemaailmne trükiturg languses ning trükitööstus ei saa enam kasvamiseks tugineda kontori- ja koduseadmete tootmisele. Turul, kus valitseb töökindel tehnoloogia, on innovatsiooniks vähe ruumiKuid Kyocera ei karda väljakutseid ning me oleme leidnud mitmeid uusi võimalusi kiirelt muutuval tehnoloogiamaastikul. Meie organisatsioon tegeleb praegu enda ümberkujundamisega, et suunata tähelepanu uutele terviklikele dokumendilahendustele ning kasutada juhendatavat lähenemist, mis hõlmab endas riistvara, tarkvara ja teenuste parimad aspekte. Uuendatud tegevuskava tagab ettevõttele järjepideva edu järgnevateks aastakümneteks. Meie värske maailmavaade kajastub uudses identiteedis, pakkudes suuremat ühtsustunnet organisatsiooni siseselt ja tugevdades meie kaubamärki, et anda ettevõttele ühine hääl.

 

Kasvuruumi kindlaksmääramine

Kyocera jaoks on eeltoodud ärilise lähenemisviisina riistvaratööstus jätkuvalt huviorbiidis. Tindiprinteri tehnoloogia muudab tootmisprinditurgu revolutsiooniliselt. Smithers Pira prognoosib, et tindiprinteri tehnoloogia soodustab digitaalse printimise kasvu vähemalt 2023. aastani. Tindiprinteri kasutamise hüppelist tõusu võib seostada mitmete võtmeteguritega, sealhulgas selle ainulaadsete funktsioonidega ja tarbijate vajaduste muutumisega.

Tindiprint ühendab endas mitmed digitehnoloogia eelised, näiteks lühikene printimisele kuluv tööaeg ja varieeruvate andmete printimine ning suure mahulised ofsettrükkide võimalused. See võimaldab kasutajatel toota suures koguses isikupärastatud sisu, mis on väärtuslik paljudele tööstusharudele, kes soovivad kliendikogemust täiustada.

Klientide rahulolu on ettevõtete jaoks olnud alati esmatähtis ja tänapäevane tarbija on nõudlikum kui kunagi varem. Praegusel digiajastul ei lepita enam üldise või aegunud sisuga. Tänu tindiprindile on nüüd võimalik toota personaalset ja asjakohast materjali suurtes kogustes paberil.

 

Panustame enda teadmistesse

Meil on üle 60. aasta kogemust ja praktikat trükitööstuses. Meie printerid, sealhulgas ka  multifunktsionaalsed printerid on saanud oma jõudluse, töökindluse ja minimaalse keskkonnamõju eest mitmeid auhindu. Oleme uhked sellise tunnustus üle ja see ajendab meid arenema aina edasi. Tulevikku vaadates kavatseme võtta oma ülemaailmsed teadmised ja viimase paarikümne aasta jooksul kogutud kogemused ning leida uusi innovatiivseid  lahendusi. Tindiprint pole meie jaoks täiesti uus, kuna meil on juba rohkelt kogemusi tindikassettide tootmises. Sageli kasutavad meie toodetud detaile ka konkurentide masinad, mistõttu oleme kogu sektoris hinnatud tegija.

Nüüd on meil aeg käivitada oma suuremahuline riistvara. Meil on olemas komponendid ja teadmised, et toota enda tindiprinter, mis raputab kogu tootmistrükiturgu. Tootmistrükitööstus ihkab tootlikkust ja töökindlust, mis mõlemad kirjeldavad ka Kyocera kaubamärki ja me oleme kindlad, et TASKalfa Pro 15000c ei valmista pettumust.

 

Heites pilk sügavamale

Tootlikkuse poolest on TASKalfa Pro 15000c printer kindlasti üks parimatest printeritest. Me oleme näinud kõvasti vaeva, et suudaksime arendada välja nii kiire seadme kui võimalik ning oleme tulemusega väga rahul. Printer vajab ettevalmistamiseks vaid 60 sekundit, mis on üks kiiremaid prinditööstuses, andes kasutajatele rohkem aega printimiseks ja vähem aega seadme käivitamise ootamiseks. Pärast esmast soojenemist läheb printimise alustamiseks aega vaid 5,5 sekundit ja printer suudab A4-formaadis töid printida kuni 150 lehekülge minutis. Meie debüütseade suudab toota 1 000 000 trükki kuus ilma lehekulude suurenemiseta.

Usaldusväärsuse osas võite alati loota Kyocera töökindlatele toodetele. Tindiprinter koosneb vähematest komponentidest kui toonerprinterid ja TASKalfa Pro 15000c on hoolikalt kavandatud nii, et printeri vajaks minimaalset hooldust. Selle tulemusena väheneb rikete või paberiummistuste tõenäosus märkimisväärselt. Lisaks kui mõni komponent peaks katki minemas, siis on seda lihtne parandada. Teatud seadmeid on keeruline parandada ilma hulga muid komponente eemaldamata ja asendamata. Küll aga saab Kyocera printerites asendada vaid katkine osa, pakkudes kulude kokkuhoidu ja ennetades seisakuid ettevõtetes.

 

Astudes samm tulevikku poole

Meil on hea meel teatada, et Kyocera on esindatud drupa 2020 messil Saksamaal Düsseldorfis, mis on maailma suurim trükiseadmete näitus. Selline mess toimub kord nelja aasta jooksul, tuues kokku eksperdid ja tarbijad üle kogu maailma. Eelmine kord külastas messi 260 165 inimest 183 riigist, kellest 75% olid ettevõtete poolsed juhtivad isikud.

Drupa 2020 pakub võimalust jõuda meie sihtrühmani ja avastada ka uusi võimalusi, kuna külastajaid on ka teistest tööstusharudest, näiteks pangandus, tervishoid ja haridus. Et mõista sündmuse olulisust potentsiaalse äritegevuse seisukohalt, siis 2016. aasta 65% külastajatest tulid messile konkreetse investeerimiskavatsusega ja 34% inimestest esitas drupa ajal tellimusi prinditööstustele. Järgmine mess toimub juunis 2020 ja kõik, kes on huvitatud Kyocera kohta rohkem teada saama, leiavad meid kuuendast saalist.

 

Jäädes oma juurtele truuks

Kyocera filosoofia, mille pärandas meile meie asutaja dr Inamori, defineerib jätkuvalt meie tegevusi. Oleme kogu oma ajaloo vältel püüdnud teha asju õigesti. Tehnoloogiaettevõttena tähendab see uuendusi üha tõhusamate ja targemate seadmete loomiseks. Seetõttu püüame oma tootepakkumist ja tehnoloogiat igapäevaselt täiustada, kasutades meie kogemustepagasit kui õppevahendit, et kasvada ja paremaks saada.

Meil on kindel eesmärk: Kyocera liigub trükitootmise tööstusse. Näeme arenguvõimalust, mida me ei saa ignoreerida, ning oma ala ekspertidena on meil kohustus jagada oma teadmisi ja asjatundlikkust parema ühiskonna nimel. TASKalfa Pro 15000c printer esindab meie panust tindiprinteri revolutsioonis, mis muudab tootmistrükki lähiaastatel.

 

Vastus tööstuse probleemile

Kyocera toob koos TASKalfa Pro 15000c printeriga laialdased kogemused ja teadmised trükitööstusele. Meie esimesel tootmisprindiseadmel on meie ainulaadsed tindikassetid ja -tehnoloogiad, mis vastavad klientide suuremahulistele printimisvajadustele, jäädes taskukohase hinna ja usaldusväärsuse juurde, töökvaliteeti ohverdamata.

 

Tule meie uut demo masinat vaatama ja vastame meeleldi tekkinud küsimustele

Brandijuht Dmitri Smirnov

tel: 671 8163
e-mail: dmitri@kulbert.ee

 

Müügijuht Martin Ruht

tel: 671 8177
e-mail: martin@kulbert.ee

 

Rohkem infot leiab siit.