In English

Kyocera kaubamärgist

Kyocera Document Solutions ainukeseks ametlikuks partneriks Eestis on AS Kulbert.

 

Kyocera Corporation

kyocera_logo

 

Kyocera (algselt Kyoto Ceramics) on Jaapanis 1959 aastal asutatud ettevõte, mille peakontor asub linnas Kyoto. Ettevõtte algproduktiks oli sünteesitud keraamika, milles asutajaliige Dr. Kazuo Inamori nägi tohutut potensiaali tänu toote väga mitmekülgsetele kasutusvõimalustele. Kyocera on tänapäeval üks juhtivamaid peenkeraamika komponentite tootjaid info- ja sidetööstuses.
Kyocera Grupp on keskendunud peamiselt kolmele valdkonnale: info- ja kommunikatsioonitehnoloogiale, keskkonnakaitsele ja elukvaliteedi tõstmisele. Eelnev hõlmab endas strateegilisi ärisuundi, nagu; telekommunikatsioon, dokumendihaldus, elukvaliteeti tõstvad tooted (meditsiinitööstus - peenkeraamilised implantaadid) ja päikeseenergia süsteemid. Kyocera on päikesepaneelide juhtiv tootja maailmas.
Kyocera on "Business Week" poolt hinnatud kui top 500 väärtuslikeim ettevõte maailmas. Tema arvukad tütarettevõtted on pühendunud printimistehnika, dokumendihalduse, mikroelektroonika komponentide, peenkeraamika ja päikesepaneelide müügile ja turundusele kogu maailmas.

 

Kyocera Document Solutions


Kyocera Document Solutions on maailma üks juhtivamaid printerite, koopiamasinate ja laiformaadiliste printimisseademete ning neile mõeldud tarkvaralahenduste tootjaid.
Kyocera Document Solutions peakontor asub Jaapanis, Osakas. Ka omab ettevõte hooldus- ja müügiesindusi Aasias, Ameerikas, Okeaanias, Euroopas, Lahis-Idas ja Aafrikas, kellele omakorda alluvad tütarettevõtted ja partnerid üle maailma.
Kyocera Document Solutions on Kyocera Corporation täielikus omanduses.

Kyocera Document Solution Europe B.V.

Kyocera Mita Europe asutati aastal 2000 kui kaks innovatiivsemat dokumendihalduse (printerid ja koopiamasinad) ettevõtet Kyocera ja Mita ühinesid.
Arenedes sai meile selgeks, et peame pakkuma oma klientidele lisaks riistvarale ka komplektseid ärilahendusi. Eelnevat arvesse võttes arendasime uusi tooteid ja muutsime 2012 aastal ettevõtte nime vastavaks "Kyocera Document Solution". Euroopa peakontor, mis koordineerib Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regioone, asub Hollandis. Ettevõte teeb tihedat koostööd tütarettevõtetega ning partneritega rohkem kui 60-s riigis. Üheks partneriks on ka AS Kulbert, Eestis.