In English

Kyocera kaubamärgist

Kyocera Document Solutions ainukeseks ametlikuks partneriks Eestis on AS Kulbert.

 

kyocera_logo

 

 

 

Muudame töökohad

nutikamaks

 

Me muudame Teie elu lihtsamaks, muutes töökoha targemaks, pannes oma teadmised konkurentsieelise nimel tööle. Olles 60 aastat järeleandmatu teerajaja ja uuendaja, kujundame ümber dokumendikontrolli ja infohalduse, et muuta ettevõtted paindlikumaks, efektiivsemaks ja kliendikesksemaks.

 

Kuidas tagada ühises tööruumis turvaline printimine?

Oma andmete ja väärtuslike dokumentide kaitsmiseks uute küberturvalisuse ohtude eest vajate õigeid tööriistu. Turvalised printerid suudavad kõike muuta. See, kuidas me üksteisega töötame, suhtleme ja teeme koostööd on kiires arengus. Kaug- ja hübriidtöö on tulnud selleks ,et jääda. Ülemineku käigus on organisatsiooniliste andmete turvalisus muutunud keskselt kaitstuks sõltuvalt töötajate Interneti-ühendustest. Jagatud andmebaaside ja seadmetega ühendatavate asukohtade ja seadmete arv on drastiliselt suurenenud ning häkkerid on väga teadlikud, et organisatsiooni turvalisus on sama tugev kui selle kõige nõrgem lüli. Kaose tekkimiseks on vaja ainult ühe tühimiku tekkimist.

 

Aeg on uueks lähenemiseks

Kuna küberjulgeolekuohud kasvavad jätkuvalt, pole muud võimalust, peame kohanema ja arenema. Eilsed meie dokumentide ja andmete kaitsmiseks kasutatud lahendused on kiiresti aegunud. IDC (Turu-uuringute, nõustamisteenuste ja ürituste juhtiv globaalne pakkuja IT-, telekommunikatsiooni- ja tarbetehnoloogia turgudel)  andmetel teeb enamik ettevõtteid olulist vahet IT-turvalisuse ning trüki- ja dokumenditurbe tähtsusel. Paljudel juhtudel eeldavad IT-juhid ja infoturbeülemad (CISO), et olemasolevad süsteemid laienevad ühendatud välisseadmetele ja kaitsevad neid - ning teevad seda omal vastutusel. Lisaks on oluline, et iga organisatsioon oleks teadlik oma haavatavatest kohtadest. See hõlmab kõiki andmeid, mis võivad põhjustada juurdepääsu andmetele, alates teie e-posti postkastist kuni MFP-ni. Seetõttu on vaja uuesti läbi mõelda turvalisus ja on aeg kontroll tagasi võtta; kontrolli kõigi  võrku ühendatud seadmete üle; kontroll selle üle, kellel ja kus kohast  on juurdepääs jagatud andmebaasidele. Ilma kontrollita jäetakse andmeturve juhuse hooleks. Juhus on muusika nende kõrvadele, kes soovivad tungida tulemüüridesse, paljastada paroole ja teha teie ettevõttele suurt kahju. Kas jätate hea meelega oma väärtuslikud dokumendid ja andmed saatuse/ juhuse hooleks?  On aeg kõrvaldada tarbetud riskid. On aeg lõpetada elamine petlikus lootus, et asjad on korras. Kyoceras oleme aru saanud, et ka lahendused, mis aitasid varem klientidel oma äri  kasvatada, peavad arenema. Oleme ajakohastunud ja kohanenud.

 

Väljakutseks on  keskendumine turvalisuse põhielementidele

Me pakume uusi A3 MFP-sid, mis on valmis muutuma teie üldises turvalisuse raamistikus olulisteks hammasrataseks.
Seadmetel nagu, TASKalfa 2554ci ja TASKalfa 3554ci on välja arendatud hulgaliselt turbeparandusi, mis käsitlevad selliseid valdkondi nagu turvalogi haldamine, sertifikaadi kehtivus, täiustatud sideprotokollid ja e-posti krüptimine. Uus seadmete valik on kooskõlas meie üldise turvalisuse filosoofiaga; tagades, et teie seadmed ja andmed saavad väärilise kaitse, toome välja olulised tegurid.

Andmete konfidentsiaalsus: MFP-ga hallatavad infovarad ei tohi lekkida kolmandale osapoolele. Andmete terviklikkus: infovarasid ei tohi muuta. Need peavad olema täpsed ja korrektsed. Teabe kättesaadavus: teave peab olema koheselt juurdepääsetav, säilitades samas konfidentsiaalsuse ja terviklikkuse. Autentsus: autori või infovarade omaniku ehtsust saab kinnitada.Vastutus: saab jälgida kasutajate ja haldurite toimingute ajalugu ning MFP käitumist. Keeldumine: ennetage nende toimingute keeldumist, mida MFP kasutajad ja juhid pole teinud. Seadme töökindlus: MFP käitumine ja väljund on korrektne ja ootuspärane.

 

 

Kyocera (algselt Kyoto Ceramics) on Jaapanis 1959. aastal asutatud ettevõte, mille peakontor asub Tokyo linnas. Ettevõtte esmaseks tooteks oli sünteesitud keraamika, milles asutaja Dr. Kazuo Inamori nägi tohutut potentsiaali tänu toote väga mitmekülgsetele kasutusvõimalustele. Oleme tänapäeval üks juhtivamaid peenkeraamika komponentide tootjaid info- ja sidetööstuses.

Kyocera korporatsioon on keskendunud peamiselt kolmele valdkonnale: info- ja kommunikatsioonitehnoloogiale, keskkonnakaitsele ja elukvaliteedi tõstmisele. Need hõlmavad endas strateegilisi ärisuundi: telekommunikatsioon, dokumendihaldus, meditsiinitööstus - peenkeraamilised implantaadid ja päikeseenergia süsteemid. Meie seadmete valmistamisel on kasutatud pikaealisi patenteeritud materjale, mis tagavad töökindluse. Ja otseloomulikult omab Kyocera ka kvaliteedi sertifikaate ISO 14001 ja ISO 9001.

Koostöö on oluline osa sellest, kes me oleme. Me teame, et teadmiste ja asjatundlikkuse jagamisel saavad sellest kasu meie kliendid ja partnerid. See, kuidas me käitume, on meie jaoks oluline ja on alati olnud. Meie ettevõtte moto „Austa jumalikku ja armasta inimesi“ suunab meid töötama õiglaselt ja aupaklikult, austades inimesi, oma tööd, ettevõtet ja globaalset kogukonda.

Kyocera korporatsioon on maailma juhtiva kõrgtehnoloogilise keraamika, elektroonikakomponentide, päikesepatareide ja kontoriseadmete tootjana juba neljal järjestikusel aastal saja maailma juhtiva uuendaja seas - 2014, 2015, 2016 ja 2017. Euroopa peakontor, mis koordineerib Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regioone, asub Hollandis. Ettevõte teeb tihedat koostööd tütarettevõtetega ning partneritega rohkem kui 60 riigis. Eestis dokumendihalduse ja trükitehnika partneriks on AS Kulbert.

 

 

Kontoriseadmete rent ja täishooldusteenus annab võimaluse kasutada pidevalt parimat töökorras printimislahendust. 

Vaata lisaks siit: