In English

EveryonePrint - Lihtne ja muretu mobiilne printimine

EveryonePrint_logo

EveryonePrint teeb mobiilse printimise imelihtsaks! See on lahendus, mille paigaldus privaatvõrku võtab aega vaid loetud minutid, aga see võimaldab kasutajatel lihtsalt ja murevabalt printida enda sülearvutitest või mobiilsetest seadmetest.

Mobiilsete seadmete kasutamine nii koolis kui tööl on muutunud täiesti tavapäraseks. Kahjuks on sama tavapäraseks saanud ka ühilduvusprobleemid mobiilsete seadmete ja võrguprinterite vahel. EveryonePrint on väga mugav tarkvaralahendus, mis kõrvaldab selle probleemi kiiresti ja lihtsalt. Pole tähtis, kas teil on üks või tuhat printerit, EveryonePrint ühildub täielikult teie olemasoleva printimistaristuga. EveryonePrint trükilahendus vabastab IT meeskonna pidevast kasutajatoe pakkumisest mobiilsetele kasutajatele kuna EveryonePrint trükilahendus on kasutajate poolt iseteenindatav. Meil on hea meel teatada, et alates EveryonePrint versioonist 4.1 on trükilahenduse kasutajaliides kasutatav ka eestikeelsena.

EveryonePrint sobib igale koolile või ettevõttele nende suurusest sõltumata. Ei ole oluline, kas kasutajad või külastajad on samas majas või maakera kuklapoolel asuvas harukontoris, neil on võimalik turvaliselt printida igasse ettevõtte printerisse.

Viis lihtsat võimalust printimiseks:
E-mail print, Web print, Driver print, Mobiilne print, Google Cloud print.
(kõik need on valikulised võimalused, sa võid sisse lülitada vaid need funktsioonid, mida lubad kasutajatel kasutada)

  • E-mail print - Printimine igast mobiilsest seadmest, saates e-kirjaga manustatud dokumente. Kui kasutaja teab, kuidas oma mobiilse seadmega saata e-kirja, siis printimine käibki nii lihtsalt. Ei mingeid piiranguid seadme tootja või kasutatava operatsioonisüsteemi osas. Kui seade on võimeline saatma e-kirja, siis on see suuteline ka trükkima kasutades EveryonePrint trükilahendust.
  • Web print - Kasuta oma lemmikveebilehitsejat dokumentide üleslaadmiseks ja printimiseks EveryonePrint trükilahenduse abil.
  • Driver print - Lihtne seadistamine tänu selgetele ning arusaadavatele juhistele ja mobiilsed kasutajad saavadki turvaliselt trükkida oma arvutist (Windows, Mac või Linux).
  • Mobiilne print - Juhtmevaba printimine otse sinu iPad, iPhone või Android seadmest.
  • Google Cloud Print - Prindi Chromebook'ist, Android-seadmest või Google rakendustest läbi Google Cloud Print'i ükskõik millisesse EveryonePrint trüklahendusega ühendatud printerisse.

EveryonePrint mobiilse printimise lahenduse saab hõlpsalt integreerida kasutajate andmebaaside nagu Active Directory, LDAP ja kolmandate tootjate trükihalduse ja kontoarvestuse süsteemidega mis tagab, et ainult volitatud kasutajad saavad printida ja toimub kasutajatepõhine kuluarvestus.

EveryonePrint toetab enamlevinud dokumendivorminguid ka läbi E-mail prindi ja Web prindi, kaasa arvatud Microsoft Office, OpenOffice ja PDF. Läbi Driver prindi on toetatud kõik dokumendivormingud.

Tasuta 60 päevane prooviversioon! Proovi EveryonePrint lahendust juba täna ja veendu ise kui lihtne võib tegelikult olla mobiilne printimine. Lae paigaldusfail alla ja installeeri see ise või meie abiga. Alustamiseks mine www.everyoneprint.com/download

Lisainfo saamiseks võta ühendust: Edgar Amor, 6718168, edgar@kulbert.ee